مجله طراحی
مجله طراحی
ویلا

Tranquil Dwelling

ویلا این طرح از فنون طراحی تعادل رسمی به عنوان اهداف برای انتقال برداشت هنری شرقی استفاده می کند. این عناصر بامبو ، ارکیده ، شکوفه آلو و چشم انداز را تصویب می کند. صفحه ساده با گسترش شکل بامبو از طریق کسر فرم بتن شکل می گیرد و در جایی که باید متوقف شود متوقف می شود. چیدمان اتاق بالا و پایین اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری محدودیت فضا را مشخص می کند و مکانی را برای چشم انداز شرقی که پراکنده و وصله است تجسم می بخشد. پیرامون موضوع ساده زیستن و سبک سفر ، خطوط متحرک مشخص هستند ، این یک تلاش جدید برای محیط زندگی افراد است.

نام پروژه : Tranquil Dwelling, نام طراحان : HCD IMPRESS, نام مشتری : HCD.

Tranquil Dwelling ویلا

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.