مجله طراحی
مجله طراحی
میز ، صندلی ، آباژور

Ayers

میز ، صندلی ، آباژور شکل و وحدت جسم ، همراه با استفاده نوآورانه از مواد در تولید به عنوان چوب پنبه و "چوب پنبه" از عوامل منحصر به فردی است که این قطعه را از بقیه متمایز می کند. هر صندلی روی یک دستگاه CNC با تکنولوژی بالا از یک بلوک چوب پنبه ساخته شده است. همان روش برای پایه جدول اعمال می شود. تابلو فرش و کامپانلای آباژور از "چوب پنبه ای" ساخته شده است (ماده ای خلاقانه که فیبر بازالت را با چوب پنبه ترکیب می کند) که به سبک بودن قطعات می بخشد. لامپ در سیستم روشنایی خود از فناوری LED استفاده می کند.

نام پروژه : Ayers , نام طراحان : Albertina Oliveira, نام مشتری : Albertina Oliveira.

Ayers  میز ، صندلی ، آباژور

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.