مجله طراحی
مجله طراحی
روشنایی

Roof

روشنایی سقف یک لامپ LED برای فضای داخلی است که هدف آن افزایش صمیمیت ارتباط در طول مکالمات است. شکل مقعر سقف ، سرپناهی از نور برای شام ها ، یک شیء متحرک برای جلسات ، یک سیستم روشنایی سرگرم کننده برای زندگی داخلی ایجاد می کند. سقف یک عایق است. این یک فضای منحصر به فرد با شکل متحد و نور همگن را برای افراد در زیر تعریف می کند. شما احساس می کنید از محیط اطراف جدا شده و روی میز و ارتباطات متمرکز هستید. بافت چوبی این آباژور همچنین جلوه ای گرم و طبیعی می بخشد و نمایانگر جنبه اکولوژیکی فناوری LED است.

نام پروژه : Roof, نام طراحان : Hafize Beysimoglu, نام مشتری : Derinled.

Roof روشنایی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.