مجله طراحی
مجله طراحی
روشنایی

Roof

روشنایی سقف یک لامپ LED برای فضای داخلی است که هدف آن افزایش صمیمیت ارتباط در طول مکالمات است. شکل مقعر سقف ، سرپناهی از نور برای شام ها ، یک شیء متحرک برای جلسات ، یک سیستم روشنایی سرگرم کننده برای زندگی داخلی ایجاد می کند. سقف یک عایق است. این یک فضای منحصر به فرد با شکل متحد و نور همگن را برای افراد در زیر تعریف می کند. شما احساس می کنید از محیط اطراف جدا شده و روی میز و ارتباطات متمرکز هستید. بافت چوبی این آباژور همچنین جلوه ای گرم و طبیعی می بخشد و نمایانگر جنبه اکولوژیکی فناوری LED است.

نام پروژه : Roof, نام طراحان : Hafize Beysimoglu, نام مشتری : Derinled.

Roof روشنایی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.