مجله طراحی
مجله طراحی
روشنایی

Roof

روشنایی سقف یک لامپ LED برای فضای داخلی است که هدف آن افزایش صمیمیت ارتباط در طول مکالمات است. شکل مقعر سقف ، سرپناهی از نور برای شام ها ، یک شیء متحرک برای جلسات ، یک سیستم روشنایی سرگرم کننده برای زندگی داخلی ایجاد می کند. سقف یک عایق است. این یک فضای منحصر به فرد با شکل متحد و نور همگن را برای افراد در زیر تعریف می کند. شما احساس می کنید از محیط اطراف جدا شده و روی میز و ارتباطات متمرکز هستید. بافت چوبی این آباژور همچنین جلوه ای گرم و طبیعی می بخشد و نمایانگر جنبه اکولوژیکی فناوری LED است.

نام پروژه : Roof, نام طراحان : Hafize Beysimoglu, نام مشتری : Derinled.

Roof روشنایی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.