مجله طراحی
مجله طراحی
مجله تعاملی دیجیتال

DesignSoul Digital Magazine

مجله تعاملی دیجیتال Filli Boya Design Soul Magazine اهمیت رنگ ها در زندگی ما را برای خوانندگان آن به روشی متفاوت و لذت بخش توضیح می دهد. محتوای Design Soul شامل طیف گسترده ای از مد تا هنر است. از دکوراسیون گرفته تا مراقبت شخصی از ورزش گرفته تا فناوری و حتی از غذا و نوشیدنی گرفته تا کتاب. علاوه بر پرتره های معروف و جالب ، تجزیه و تحلیل ، آخرین فن آوری و مصاحبه ها ، این مجله همچنین شامل مطالب جالب ، فیلم ها و موسیقی نیز می باشد. Filli Boya Design Soul Magazine به صورت سه ماهه در iPad ، iPhone و Android منتشر می شود.

نام پروژه : DesignSoul Digital Magazine, نام طراحان : NGM Turkey, نام مشتری : NGM Turkey.

DesignSoul Digital Magazine مجله تعاملی دیجیتال

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.