مجله طراحی
مجله طراحی
مجله تعاملی دیجیتال

DesignSoul Digital Magazine

مجله تعاملی دیجیتال Filli Boya Design Soul Magazine اهمیت رنگ ها در زندگی ما را برای خوانندگان آن به روشی متفاوت و لذت بخش توضیح می دهد. محتوای Design Soul شامل طیف گسترده ای از مد تا هنر است. از دکوراسیون گرفته تا مراقبت شخصی از ورزش گرفته تا فناوری و حتی از غذا و نوشیدنی گرفته تا کتاب. علاوه بر پرتره های معروف و جالب ، تجزیه و تحلیل ، آخرین فن آوری و مصاحبه ها ، این مجله همچنین شامل مطالب جالب ، فیلم ها و موسیقی نیز می باشد. Filli Boya Design Soul Magazine به صورت سه ماهه در iPad ، iPhone و Android منتشر می شود.

نام پروژه : DesignSoul Digital Magazine, نام طراحان : NGM Turkey, نام مشتری : NGM Turkey.

DesignSoul Digital Magazine مجله تعاملی دیجیتال

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.