مجله طراحی
مجله طراحی
ظرف چاشنی

Ajorí

ظرف چاشنی Ajorí یک راه حل خلاقانه برای سازماندهی و ذخیره انواع ادویه ها ، ادویه ها و چاشنی ها ، برای جلب رضایت و تناسب سنت های مختلف آشپزی هر کشور است. طراحی ارگانیک ظریف آن ، آن را به یک قطعه مجسمه سازی تبدیل کرده و به عنوان یک تزئین عالی به عنوان یک شروع کننده مکالمه در اطراف میز منعکس می شود. طراحی بسته بندی از پوست سیر الهام گرفته و به یک پیشنهاد واحد بسته بندی سازگار با محیط زیست تبدیل می شود. Ajorí یک طراحی سازگار با محیط زیست برای کره زمین است که از طبیعت الهام گرفته و کاملاً از مواد طبیعی ساخته شده است.

نام پروژه : Ajorí, نام طراحان : Carlos Jimenez and Pilar Balsalobre, نام مشتری : photoAlquimia .

Ajorí ظرف چاشنی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.