مجله طراحی
مجله طراحی
قوری و کادوها

EVA tea set

قوری و کادوها این قوری آرامش بخش و زیبا با فنجان های مطابق با آن ، آب ریزش بی عیب و نقصی دارد و لذت بردن از آن لذت بخش است. شکل غیرمعمول این گلدان چای با آمیخته و رشد آن از بدن ، به خصوص به خوبی می تواند ریخته شود. فنجان ها همه کاره و لمس شده برای لانه کردن دست های شما به روش های مختلف هستند ، زیرا هر فرد روی نگه داشتن یک فنجان روش خاص خود را دارد. به رنگ سفید براق با انگشتر نقره ای نقره یا پرسلن مات سیاه و سفید با درب سفید براق و فنجان های حاوی سفید. فیلتر استنلس استیل در داخل. اندازه: قوری: 12.5 19 19.5 x 13.5 فنجان: 9 x 12 x 7.5 سانتی متر.

نام پروژه : EVA tea set, نام طراحان : Maia Ming Fong, نام مشتری : Maia Ming Designs.

EVA tea set قوری و کادوها

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.