مجله طراحی
مجله طراحی
خانه شراب

Crombe 3.0

خانه شراب هدف از فروشگاه شراب شراب Crombé این بود که مشتریان یک شیوه خرید کاملاً جدید را تجربه کنند. ایده اصلی این بود که از نگاه و احساس یک انبار شروع کنیم ، که متعاقباً ما به آن نور و ظرافت اضافه کردیم. حتی اگر شراب ها در بسته بندی اصلی آنها ارائه می شود ، خطوط تمیز فریم های فلزی هنوز هم از آشنایی و دیدگاه اطمینان می کنند. هر بطری به صورت یکسان در داخل قاب آویزان می شود که sommelier به آنها خدمت می کند. در هر قفل ، مشتریان می توانند با خیال راحت تا 30 بطری را ذخیره کنند.

نام پروژه : Crombe 3.0, نام طراحان : Five Am, نام مشتری : FIVE AM.

Crombe 3.0 خانه شراب

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.