مجله طراحی
مجله طراحی
خانه مسکونی

Trish House Yalding

خانه مسکونی طراحی خانه در پاسخ مستقیم به سایت و محل قرارگیری آن توسعه یافته است. ساختار این بنا برای بازتابی از جنگلهای اطراف چوب با ستونهای ناهموار نمایانگر زوایای نامنظم تنه درخت و شاخه ها تشکیل شده است. وسایل گسترده شیشه ای شکاف های موجود بین ساختار را پر کرده و به شما امکان می دهد تا از منظره و منظره آن قدر قدردانی کنید که انگار از بین تنه ها و شاخه های درختان دور می شوید. سنگ فرش سنتی سیاه و سفید کنتیک نشانگر شاخ و برگهای بسته بندی شده در ساختمان و محصور کردن فضاهای درون آن است.

نام پروژه : Trish House Yalding, نام طراحان : Matthew Heywood, نام مشتری : Matthew Heywood Limited.

Trish House Yalding خانه مسکونی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.