مجله طراحی
مجله طراحی
هویت شرکتی

Predictive Solutions

هویت شرکتی Predictive Solutions ارائه دهنده محصولات نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل پیش آگهی است. محصولات این شرکت برای تجزیه و تحلیل داده های موجود برای پیش بینی استفاده می شود. مارک این شرکت - بخش هایی از یک دایره - شباهت زیادی به نمودارهای نمودارها و همچنین تصویری بسیار تلطیف و ساده شده از یک پروفایل در پروفایل دارد. پلت فرم برند "نور کم نور" درایور کلیه گرافیک های برند است. هر دو اشکال سیال در حال تغییر ، انتزاعی و تصاویر ساده شده تم به عنوان گرافیک اضافی در برنامه های مختلف استفاده می شوند.

نام پروژه : Predictive Solutions, نام طراحان : Mikhail Puzakov, نام مشتری : Predictive Solutions.

Predictive Solutions هویت شرکتی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.