مجله طراحی
مجله طراحی
پارچه لمسی

Textile Braille

پارچه لمسی نساجی جهانی ژاکارد صنعتی به عنوان مترجم برای افراد نابینا فکر می کند. این پارچه را افرادی با دید خوب می توانند بخوانند و برای آنها در نظر گرفته شده است تا به نابینایانی که شروع به از بین رفتن یا مشکلات بینایی می کنند ، کمک کند. به منظور یادگیری سیستم بریل با یک ماده دوستانه و مشترک: پارچه. این شامل الفبای ، اعداد و علائم نگارشی است. هیچ رنگی اضافه نشده است. این محصول در مقیاس خاکستری به عنوان یک اصل بدون درک نور است. این پروژه با معنای اجتماعی است و فراتر از منسوجات تجاری است.

نام پروژه : Textile Braille, نام طراحان : Cristina Orozco Cuevas, نام مشتری : Cristina Orozco Cuevas.

Textile Braille پارچه لمسی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.