مجله طراحی
مجله طراحی
درمان - سالن زیبایی زیبایی

Dental INN

درمان - سالن زیبایی زیبایی پروژه "Dental INN" به عنوان یک مرکز درمانی برای زیبایی دندان در Viernheim / آلمان به عنوان یک مرکز دندانپزشکی طراحی شده است. این پروژه مفهوم جدیدی از طراحی داخلی را برای اقدامات دندانپزشکی با مضمون "اثرات درمانی اشکال آلی و ساختارهای طبیعی" ارائه می دهد و عمدتا برای دکتر برگمان ، یک دندانپزشک معتبر بین المللی ایمپلنت طراحی شده است. علاوه بر درمان های دندانپزشکی مانند روکش و سفید کننده ، دکتر برگمان و تیم وی ، از جمله موارد دیگر ، سمپوزیوم در مورد کاشت ایمپلنتولوژی برای تعداد زیادی از جراحان جوان دندانپزشکی از اروپا ، آسیا و آفریقا را ارائه می دهند.

نام پروژه : Dental INN, نام طراحان : Peter Stasek, نام مشتری : Dr. Bergmann & Partner, Viernheim, Germany.

Dental INN درمان - سالن زیبایی زیبایی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.