مجله طراحی
مجله طراحی
مرکز سلامتی

Yoga Center

مرکز سلامتی مرکز یوگا واقع در شلوغ ترین منطقه شهر کویت ، تلاش برای احیای طبقه زیرزمین برج جاسم است. محل اجرای این پروژه غیرقابل توصیف بود. با این حال این تلاش برای خدمت به زنان هم در محدوده شهر و هم از مناطق مسکونی اطراف بود. منطقه پذیرش در مرکز با قفل ها و منطقه اداری در هم تنیده است و امکان گردش روان اعضا را فراهم می کند. سپس منطقه قفل با منطقه شستشوی پا که سیگنال "منطقه آزاد کفش" را ترسیم می کند. از آن به بعد راهرو و اتاق مطالعه است که به سه اتاق یوگا منتهی می شود.

نام پروژه : Yoga Center , نام طراحان : Rashed Alfoudari, نام مشتری : The Yoga Center .

Yoga Center  مرکز سلامتی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.