مجله طراحی
مجله طراحی
مفهوم جواهرات سازگار

Jewel Box

مفهوم جواهرات سازگار جعبه جواهرات مفهومی از جواهرات سازگار با استفاده از آجرهای اسباب بازی مانند "لگو" است. با استفاده از این اصل ، می توانید هر بار جواهر دیگری را انجام دهید ، خنثیسازی و مجدداً انجام دهید! جعبه جواهرات در لباسهای آماده و همچنین در جواهرات با سنگهای قیمتی یا جواهرات مخصوص راهپیمایی وجود دارد. به عنوان یک مفهوم آزاد ، توسعه جواهرات باکس هرگز به پایان نمی رسد: ما می توانیم همچنان به ایجاد اشکال جدید و استفاده از مواد جدید ادامه دهیم. جعبه جواهرات اجازه می دهد تا در هر فصل بشقاب های جلد را با رنگ ها و الگوهای زیر مد لباس ایجاد کنید.

نام پروژه : Jewel Box, نام طراحان : Anne Dumont, نام مشتری : Anne Dumont.

Jewel Box مفهوم جواهرات سازگار

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.