مجله طراحی
مجله طراحی
مفهوم جواهرات سازگار

Jewel Box

مفهوم جواهرات سازگار جعبه جواهرات مفهومی از جواهرات سازگار با استفاده از آجرهای اسباب بازی مانند "لگو" است. با استفاده از این اصل ، می توانید هر بار جواهر دیگری را انجام دهید ، خنثیسازی و مجدداً انجام دهید! جعبه جواهرات در لباسهای آماده و همچنین در جواهرات با سنگهای قیمتی یا جواهرات مخصوص راهپیمایی وجود دارد. به عنوان یک مفهوم آزاد ، توسعه جواهرات باکس هرگز به پایان نمی رسد: ما می توانیم همچنان به ایجاد اشکال جدید و استفاده از مواد جدید ادامه دهیم. جعبه جواهرات اجازه می دهد تا در هر فصل بشقاب های جلد را با رنگ ها و الگوهای زیر مد لباس ایجاد کنید.

نام پروژه : Jewel Box, نام طراحان : Anne Dumont, نام مشتری : Anne Dumont.

Jewel Box مفهوم جواهرات سازگار

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.