مجله طراحی
مجله طراحی
نصب مجدد نوری

Decor

نصب مجدد نوری در یک ساختمان مدل می خواهم به افکاری درباره واقعیت بپردازم ، که ما خودمان را در نظر می گیریم و به عنوان سناریوگرافی به یک سناریوی تخیلی نگاه می کنیم. سناریویی از طبیعت گاه به گاه و فاسد شدنی. چه چیزی در پشت آن قرار دارد یا چه اتفاقی خواهد افتاد که قالب های تزئینات ممکن است یک آخرالزمان نباشد بلکه ایجاد یک فرآیند جدید باشد. تصویر دیگری از آنچه ممکن است هنگام پایان نمایش اتفاق بیفتد.

نام پروژه : Decor, نام طراحان : Johanna Mårtensson and Ida Lundén, نام مشتری : Johanna Mårtensson.

Decor نصب مجدد نوری

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.