مجله طراحی
مجله طراحی
پایه آویز

Nobolu

پایه آویز طراحی شده توسط شین آسانو با پیش زمینه در طراحی گرافیک ، Sen یک مجموعه 6 تکه از مبلمان فلزی است که خطوط 2D را به اشکال سه بعدی تبدیل می کند. هر قطعه از جمله "ایستاده آویز nobolu" با خطوطی ساخته شده است که به حداقل رساندن بیش از حد برای بیان هر دو شکل و عملکرد در طیف وسیعی از برنامه ها ، با الهام از منابع منحصر به فرد مانند صنایع دستی سنتی و الگوهای ژاپنی است. پایه آویز Nobolu با الهام از شکل های سلسله مراتب ژاپنی ساخته شده است. قسمت پایین چمن است ، وسط آن خورشید است و قسمت بالای آن یک درخت است به این معنی که خورشید طلوع می کند.

نام پروژه : Nobolu, نام طراحان : Shinn Asano, نام مشتری : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Nobolu پایه آویز

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.