مجله طراحی
مجله طراحی
پایه آویز

Nobolu

پایه آویز طراحی شده توسط شین آسانو با پیش زمینه در طراحی گرافیک ، Sen یک مجموعه 6 تکه از مبلمان فلزی است که خطوط 2D را به اشکال سه بعدی تبدیل می کند. هر قطعه از جمله "ایستاده آویز nobolu" با خطوطی ساخته شده است که به حداقل رساندن بیش از حد برای بیان هر دو شکل و عملکرد در طیف وسیعی از برنامه ها ، با الهام از منابع منحصر به فرد مانند صنایع دستی سنتی و الگوهای ژاپنی است. پایه آویز Nobolu با الهام از شکل های سلسله مراتب ژاپنی ساخته شده است. قسمت پایین چمن است ، وسط آن خورشید است و قسمت بالای آن یک درخت است به این معنی که خورشید طلوع می کند.

نام پروژه : Nobolu, نام طراحان : Shinn Asano, نام مشتری : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Nobolu پایه آویز

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.