مجله طراحی
مجله طراحی
Swatches رنگ آبجو

Beertone

Swatches رنگ آبجو Beertone اولین راهنمای مرجع آبجو بر اساس رنگ های مختلف آبجو است که در پنکه شیشه ای ارائه شده است. برای چاپ اول ما از 202 آبجو مختلف استفاده کردیم که در سراسر کشور سفر می کردند ، از شرق به غرب ، از شمال به جنوب. کل این فرایند زمان زیادی را صرف کرد و یک لجستیک دقیق به نتیجه رسید اما نتیجه این دو احساس در کنار هم باعث افتخار ما می شود و نسخه های بعدی از قبل برنامه ریزی شده اند. به سلامتی!

نام پروژه : Beertone, نام طراحان : Alexander Michelbach, نام مشتری : Beertone.

Beertone Swatches رنگ آبجو

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.