مجله طراحی
مجله طراحی
شعبه Hq Bank

DBS HQ

شعبه Hq Bank مختصر آلن بین المللی اجرای جدیدترین فن آوری های بانکی برای تقویت و بهبود تجربه در شعبه برای مشتریان در شعبه دفتر مرکزی خود در برج مرکز مالی مارین بی ، سنگاپور بود. طراحی بانک خرده فروشی حاصل از یک دیوار خوشآمدگویی دیجیتال تعاملی حساس به حرکت ، ایستگاه های خدمات سریع برای معاملات سریع و نصب واحدهای کمک کننده گوینده در غلاف های مشاوره نیمه خصوصی استفاده می کند. این شعبه همچنین دارای یک سالن 300 صندلی و اولین استودیوی تلویزیونی درون شاخه ای برای کانال خبر آسیا است. سالن اختصاصی برای

نام پروژه : DBS HQ, نام طراحان : Allen International, نام مشتری : allen international.

DBS HQ شعبه Hq Bank

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.