مجله طراحی
مجله طراحی
آشکارساز نقص اولتراسونیک قابل حمل

Prisma

آشکارساز نقص اولتراسونیک قابل حمل Prisma برای آزمایش مواد غیر تهاجمی در شدیدترین محیط ها طراحی شده است. این اولین ردیابی است که تصویربرداری پیشرفته در زمان واقعی و اسکن سه بعدی را در خود جای داده و تفسیر نقص را بسیار ساده تر کرده و باعث کاهش زمان تکنسین در سایت می شود. با یک محفظه تقریبا غیر قابل خراب کردن و حالت های بازرسی چندگانه منحصر به فرد ، Prisma می تواند تمام برنامه های آزمایش ، از خطوط لوله نفتی به اجزای هوافضا را پوشش دهد. این اولین ردیاب با ضبط داده های یکپارچه و تولید خودکار گزارش PDF است. اتصال بی سیم و اترنت به دستگاه اجازه می دهد تا به راحتی بروزرسانی یا تشخیص داده شود.

نام پروژه : Prisma, نام طراحان : LA Design , نام مشتری : Sonatest.

Prisma آشکارساز نقص اولتراسونیک قابل حمل

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.