مجله طراحی
مجله طراحی
مفهوم معماری شرکتی

ajando Next Level C R M

مفهوم معماری شرکتی ajando Loft Concept: اطلاعات ماده اصلی جهان ما هستند. یک شیروانی بسیار غیرمعمول در منطقه بندر مانهایم در آلمان ایجاد شده است. تیم کامل آژاندو از ژانویه سال 2013 زندگی می کند و در آنجا کار خواهد کرد. معمار پیتر استاسک و دفتر معماری زیرپوش واقع در کارلسروهه در پشت ایده معماری شرکت های بزرگ انبار هستند. این الهام گرفته از فیزیک کوانتومی ویلر ، معماری ژوزف م. هافمن و البته تخصص اطلاعات آژاندو بود: "اطلاعات باعث می شود جهان به دور خود بپیوندد". متن توسط خبرنگار رایگان ایلونا کوگلین

نام پروژه : ajando Next Level C R M, نام طراحان : Peter Stasek, نام مشتری : ajando Next Level CRM.

ajando Next Level C R M مفهوم معماری شرکتی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.