مجله طراحی
مجله طراحی
ساختمان اداری

Jansen Campus

ساختمان اداری این ساختمان علاوه بر جدید جالب توجه به خط آسمان ، پیوند منطقه صنعتی و شهر قدیمی را به خود گرفته و اشکال مثلثی آن را از سقفهای زیر زمینی سنتی اوبرریت گرفته است. این پروژه فن آوری های نوآورانه را در بر می گیرد ، شامل جزئیات و مواد جدیدی می شود و استانداردهای دقیق ساختمانی "Minergie" سوئیسی را رعایت می کند. نما پوشیده شده از توری سوراخ شده از پیش تصفیه شده Rheinzink است که باعث افزایش تراکم زنگ ساختمانهای چوبی اطراف آن می شود. فضاهای کاری سفارشی دارای نقشه باز است و هندسه ساختمان نمای چشمگیر به Rheintal را نشان می دهد.

نام پروژه : Jansen Campus, نام طراحان : Davide Macullo Architects, نام مشتری : .

Jansen Campus ساختمان اداری

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.