مجله طراحی
مجله طراحی
یک بلوک اداری 40 ساله

780 Tianshan Road, Shanghai

یک بلوک اداری 40 ساله در این ساختمان 40 ساله عناصر اصلی مانند قاب های پنجره ای و دستگیره های راه پله نگه داشته شده و رنگ آمیزی می شوند تا آثار کم رنگ زمان بی سر و صدا به ماجرا بازگو شود. مشتری در خدمات ردیابی ابزار زیرزمینی تخصص دارد. فلسفه شرکت "دیدن نامرئی" است ، بنابراین یک راهرو مرکزی مدرن و مینیمال به طور ویژه برای پنهان کردن اتاقها طراحی شده است اما درهای آنها را به طرز ظریفی آشکار می کند. در طول ساختمان ، می توانید محیط دلتنگی ، قابلیت های مدرن و شیک چین را برای حفظ و همچنین احیای این مکان تاریخی مشاهده کنید.

نام پروژه : 780 Tianshan Road, Shanghai, نام طراحان : Lam Wai Ming, نام مشتری : Leidi Ltd..

780 Tianshan Road, Shanghai یک بلوک اداری 40 ساله

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.