مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان خانگی و اداری

Flying Table

مبلمان خانگی و اداری مبلمان منحصر به فرد ، که شادی را به ارمغان می آورد. به سادگی برای تولید. به توهم جنبش بدهید. دیگر آنالوگ این مبلمان نیست. در نگاه اول می توان تصور کرد که جدول ایستاده نخواهد بود و بلافاصله سقوط خواهد کرد ، اما ، با ترکیب سه جزئیات اصلی: قاب فلزی ، کابینت با کشوها و بالای جدول ، ساخت و ساز پایدار و سخت می شود. این ایده را می توان با کابینت ، مقوا و موارد دیگر استفاده کرد. همه محصولات توهم پرواز را به ارمغان می آورند.

نام پروژه : Flying Table, نام طراحان : Viktor Kovtun, نام مشتری : Xo-Xo-L design.

Flying Table مبلمان خانگی و اداری

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.