مجله طراحی
مجله طراحی
برند پریمیوم برای بچه ها

Lady Already

برند پریمیوم برای بچه ها لباس بافتنی مجلل دخترانه فقط از بهترین نخهای ترمه و نخ پشمی تهیه شده از بهترین تولید کنندگان جهان ساخته شده است. یک خالق معتقد است که هر دختر جوان درخشان است که به درخشش و جرقه شادی نیاز به تنظیم ویژه دارد. او با اشتیاق کار می کند تا اطمینان حاصل کند که بانوی کوچک و با ارزش شما در لباس بافتنی جدیدش خیره کننده به نظر می رسد. او همیشه برای ایجاد سبک و شخصیت خانم کوچک شما بهترین لباس های مناسب را ایجاد می کند. بنابراین ، لباس بافتنی باعث می شود دختران در هر کوک از لباس بافتنی نرم و ابریشمی لوکس ، عشق ، مراقبت و کمی جادو را حس کنند

نام پروژه : Lady Already, نام طراحان : Elena Starostina, نام مشتری : Elena Starostina.

Lady Already برند پریمیوم برای بچه ها

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.