مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی باغ در فضای باز عمومی

Para

صندلی باغ در فضای باز عمومی پارا مجموعه ای از صندلی های عمومی در فضای باز است که برای ایجاد انعطاف پذیری محدود در محیط های بیرونی طراحی شده است. مجموعه ای از صندلی ها که دارای یک شکل متقارن منحصر به فرد است و کاملاً از تعادل ذاتی طراحی صندلی های معمولی منحرف می شود ، این مجموعه از صندلی های بیرونی جسورانه ، مدرن است و از تعامل استقبال می کند. Para هر دو با یک کف سنگین وزن ، چرخش 360 دور پایه خود را پشتیبانی می کند ، و Para B از تلنگر دو طرفه پشتیبانی می کند.

نام پروژه : Para, نام طراحان : Mian Wei, نام مشتری : Mian Wei.

Para صندلی باغ در فضای باز عمومی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.