مجله طراحی
مجله طراحی
سالن مو

Taipei Eros

سالن مو سالن های مو بر اساس هندسه رنگ های سیاه ، سفید و خاکستری بنا شده است. حرکات مویی به جمع شدن موجودات مجسمه سازی ترجمه می شود. نقوش مثلثی مکعب های عملکردی و هواپیماها را از سقف تا کف از طریق اقدامات شمع بندی ، برش و خیاطی شکل می دهد. میله های نوری تعبیه شده در خطوط تقسیم ، به کمربندهای روشنایی متعددی کمک می کنند ، ضمن حل شرایط سقف پایین ، به عنوان نورپردازی تکمیلی عمل می کنند. آنها با انعکاس آینه بزرگ گسترش می یابند و می تابند و می توانند آزادانه بین هواپیماها و سه بعدی بچرخند.

نام پروژه : Taipei Eros, نام طراحان : Stephen Kuo, نام مشتری : Materiality Design.

Taipei Eros سالن مو

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.