مجله طراحی
مجله طراحی
مدفوع آشپزخانه

Coupe

مدفوع آشپزخانه این مدفوع برای کمک به فرد برای حفظ وضعیت خنثی نشستن طراحی شده است. تیم طراحی با مشاهده رفتارهای روزانه افراد ، نیاز به نشستن افراد روی مدفوع را برای مدت زمان کوتاهتر مانند نشستن در آشپزخانه برای استراحت سریع داشته و این باعث الهام بخش این تیم برای ایجاد این مدفوع به طور خاص برای چنین رفتاری شده است. این مدفوع با حداقل قطعات و سازه ها طراحی شده است و باعث می شود مدفوع با در نظر گرفتن بهره وری از تولیدات ، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه برای خریداران و فروشندگان باشد.

نام پروژه : Coupe, نام طراحان : Nagano Interior Industry Co.,Ltd., نام مشتری : Nagano Interior Industry Co.,Ltd.

Coupe مدفوع آشپزخانه

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.