مجله طراحی
مجله طراحی
پوستر فیلم

Mosaic Portrait

پوستر فیلم فیلم هنری "پرتره موزاییک" به عنوان پوستر مفهومی منتشر شد. این به طور عمده داستان دختری را مورد تجاوز جنسی قرار می دهد. وایت معمولاً استعاره مرگ و نماد عفاف را دارد. این پوستر برای پنهان کردن پیام "مرگ" در پشت حالت آرام و ملایم یک دختر ، تصمیم می گیرد تا احساسات قوی تر در پشت سکوت را برجسته کند. در همان زمان ، طراح عناصر هنری و نمادهای پیشنهادی را در تصویر ادغام کرد و باعث تفکر گسترده تر و کاوش در آثار فیلم شد.

نام پروژه : Mosaic Portrait, نام طراحان : Cinch Culture Media, نام مشتری : CINCH 浅葱.

Mosaic Portrait پوستر فیلم

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.