مجله طراحی
مجله طراحی
سرگرمی

Free Estonian

سرگرمی در این اثر هنری منحصر به فرد ، اولگا راگ از روزنامه های استونی از سال تولید اولیه ماشین در سال 1973 استفاده کرد. روزنامه های زرد کتابخانه ملی عکس ، تمیز ، تنظیم و ویرایش شدند تا در پروژه استفاده شوند. نتیجه نهایی روی مواد مخصوص به کار رفته در اتومبیل ها چاپ شد که 12 سال به طول می انجامد و درخواست آن 24 ساعت طول می کشد. رایگان استونیایی ماشینی است که توجه مردم را به خود جلب می کند و دارای انرژی مثبت و احساسات نوستالژیک و کودکی هستند. کنجکاوی و تعامل را از همگان دعوت می کند.

نام پروژه : Free Estonian, نام طراحان : Olga Raag, نام مشتری : KLG Eesti AS.

Free Estonian سرگرمی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.