مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی برند

EXP Brasil

طراحی برند طراحی برند EXP Brasil از اصول اتحاد و مشارکت این شرکت است. اختصاص مخلوط بین فناوری و طراحی در پروژه های آنها مانند زندگی اداری. یک عنصر تایپوگرافی نشان دهنده اتحادیه و قدرت این شرکت است. طراحی حرف X جامد و یکپارچه اما بسیار سبک و تکنولوژیکی است. این برند ، زندگی استودیویی را نشان می دهد ، با عناصر موجود در حروف ، هم در فضای مثبت و هم منفی که افراد را با هم متحد می کند و طراحی ، فردی و جمعی ، ساده با فناوری ، سبک و قدرتمند ، حرفه ای و شخصی است.

نام پروژه : EXP Brasil, نام طراحان : Mateus Matos Montenegro, نام مشتری : EXP Brasil.

EXP Brasil طراحی برند

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.