مجله طراحی
مجله طراحی
باغ خصوصی

Ryad

باغ خصوصی این چالش در مدرن سازی یک خانه قدیمی واقع شده است و آن را به عرصه صلح و آرام تبدیل می کند ، و همه جانبه در زمینه های معماری و منظر کار می کند. نما تجدید شد ، کارهای عمرانی بر روی پیاده روها انجام شد و استخر شنا و دیوارهای نگهدارنده ساخته شده و ساخت آهن جدید جعلی برای طاق ها ، دیوارها و نرده ها ایجاد شده است. باغبانی ، آبیاری و مخزن ، و همچنین رعد و برق ، مبلمان و لوازم جانبی نیز کاملاً با آن خراب بود.

نام پروژه : Ryad, نام طراحان : Fernando Pozuelo, نام مشتری : Fernando Pozuelo Landscaping Collection.

Ryad باغ خصوصی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.