مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی

Suzhou MZS Design College

طراحی داخلی این پروژه در سوژو واقع شده است که با طراحی باغ سنتی چینی به خوبی شناخته شده است. این طراح تلاش کرد تا هم ویژگی های مدرنیستی خود و هم زبان بومی سوژو را گرد هم آورد. این طرح با استفاده از دیوارهای گچ سفید و سفید ، درهای ماه و معماری پیچیده باغ نشانه هایی از معماری سنتی سوژو گرفته تا تجسم دوباره زبان بومی سوژو در زمینه ای معاصر باشد. مبلمان با شاخه های بازیافت شده ، طناب های بامبو و کاه با مشارکت دانش آموزان و # 039 ؛ که معنای خاصی به این فضای آموزش می بخشد ، دوباره ایجاد شد.

نام پروژه : Suzhou MZS Design College, نام طراحان : Miaofei (Fiona) Jiang, نام مشتری : .

Suzhou MZS Design College طراحی داخلی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.