مجله طراحی
مجله طراحی
کنترل کیفیت هوا

Midea Sensia AQC

کنترل کیفیت هوا Midea Sensia AQC یک هیبرید هوشمند است که فضای داخلی خانه را با ظرافت و سبک ادغام می کند. این فناوری و نوآوری انسانی را از طریق ویژگی های مختلف ، کنترل دما و تصفیه کیفیت هوا با روشنایی و گلدان به دکوراسیون اتاق می بخشد. بهزیستی از طریق فن آوری سنسورهایی دریافت می شود که می توانند محیط را بخوانند و دمای محلی و رطوبت را مطابق تنظیم قبلی که توسط MideaApp ساخته شده است ، حفظ کنند.

نام پروژه : Midea Sensia AQC, نام طراحان : ARBO design, نام مشتری : ARBO design.

Midea Sensia AQC کنترل کیفیت هوا

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.