مجله طراحی
مجله طراحی
برنامه وب

Batchly

برنامه وب بسترهای نرم افزاری مبتنی بر SaaS مشتریان خدمات وب وب آمازون (AWS) را در کاهش هزینه های خود قادر می سازد. طراحی برنامه وب در محصول منحصر به فرد و جذاب است زیرا کاربر را قادر می سازد بدون خروج از صفحه ، وظایف مختلفی را از یک نقطه انجام دهد و همچنین یک نمایش چشم پرنده از تمام داده های مهم را برای مدیران در نظر می گیرد. تمرکز نیز در ارائه محصول از طریق وب سایت خود صورت گرفته است و به منظور برقراری ارتباط USP خود در 5 ثانیه اول طراحی شده است. رنگ های استفاده شده در اینجا پر جنب و جوش هستند و نمادها و تصاویر به تعامل وب سایت کمک می کنند.

نام پروژه : Batchly, نام طراحان : Lollypop Design Studio, نام مشتری : Batchly.

Batchly برنامه وب

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.