مجله طراحی
مجله طراحی
پرس دستی

Kwik Set

پرس دستی مطبوعات چند منظوره چرمی دست چند منظوره یک ماشین بصری ، جهانی طراحی شده است که زندگی از پیشروان چرمی روزمره را ساده می کند و از فضای کوچک شما بیشتر استفاده می کند. این برنامه کاربران را قادر می سازد تا طرح های چرمی ، نقش برجسته / برجسته را برش دهند و سخت افزارهایی را با 20 عیار و آداپتورهای سفارشی تنظیم کنند. این پلت فرم از ابتدا به عنوان یک محصول برتر کلاس طراحی شده است.

نام پروژه : Kwik Set, نام طراحان : Erik Christopher DeMelo, نام مشتری : IVAN Leathercraft Co. LTD.

Kwik Set پرس دستی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.