مجله طراحی
مجله طراحی
شیر آب

Aluvia

شیر آب طراحی آلوویا الهام بخش در فرسایش آبرفتی است ، و آب در طول زمان و پایداری ، شکل های ملایمی را روی صخره ها شکل می دهد. درست مانند سنگریزه های کنار رودخانه ، نرمی و منحنی های دوستانه در طراحی دسته باعث شده کاربر را به یک عمل بی دردسر تبدیل کند. گذرهای با دقت ساخته شده ، به نور اجازه می دهد تا روان روان در امتداد سطوح حرکت کند ، بنابراین به هر محصول ظاهری هماهنگ می بخشد.

نام پروژه : Aluvia, نام طراحان : Corona, نام مشتری : Corona.

Aluvia شیر آب

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.