مجله طراحی
مجله طراحی
درب بازکنی

Memento

درب بازکنی همه با تشکر شروع می شوند. یک سری از بازکننده های نامه که منعکس کننده مشاغل است: یادآوری فقط مجموعه ای از ابزارها نیست بلکه مجموعه ای از اشیاء است که بیانگر قدردانی و احساسات کاربر است. از طریق معناشناسی محصول و تصاویر ساده از حرفه های مختلف ، طرح ها و شیوه های منحصر به فرد استفاده شده از هر قطعه Memento تجربیات صمیمانه ای را به کاربر می دهد.

نام پروژه : Memento, نام طراحان : Bryan Leung, نام مشتری : Bryan Leung.

Memento درب بازکنی

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.