مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان صوتی عمومی

Sonoro

مبلمان صوتی عمومی "سونورو" پروژه ای است که مبتنی بر تغییر ایده مبلمان عمومی ، از طریق طراحی و توسعه مبلمان صوتی عمومی در کلمبیا (ساز کوبه ای) است. این تغییر ، تحریک و ایجاد تفریح و گنجاندن شیوه های فرهنگی است که توسط جامعه به منظور بیان خود به دلیل تنوع فرهنگی آنها ایجاد می شود که به توانمندسازی عناصر هویت آنها می پردازد. این مبلمان که فضایی برای تعامل و معاشرت بین کاربران مختلف (ساکنان ، گردشگران ، بازدید کنندگان و دانش آموزان) در اطراف منطقه مداخله ایجاد می کند.

نام پروژه : Sonoro, نام طراحان : Kevin Fonseca Laverde, نام مشتری : Universidad Nacional de Colombia sede Palmira and Universidad Pontificia Bolivariana sede Medellín.

Sonoro مبلمان صوتی عمومی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.