مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ

Newmoon

لامپ Newmoon یک لامپ سقفی است که توسط شیشه های دمیده ساخته شده است و چراغ های کوچک در داخل سوراخ های با الهام از سطح ماه قرار گرفته اند و دارای پنیر مانند مانند سوراخ هایی با هدف قرار دادن نور ماه به جو خانه هستند. این آباژور شیشه ای چشم نواز با لبه های سوراخ خمیده خود ، مدرنیته ای را ایجاد می کند. این سوراخ های نور با زاویه بسته بندی آن ، بهتر و گسترده تر می شوند. عملکرد و زیبایی زیبایی به هم پیوسته اند و همچنین بین "نیومون" و مردم ارتباط عاطفی برقرار می کنند.

نام پروژه : Newmoon, نام طراحان : Nima Bavardi, نام مشتری : Nima Bvi Design.

Newmoon لامپ

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.