مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Ami

صندلی صندلی AMI برای استفاده فشرده در رستوران ها طراحی شده است. تصور شده است که بسیار راحت و مقاوم بوده و همچنین خدمات را در شرایط سخت یک رستوران به طور قابل توجهی تسهیل می کند. شکل خوب و گرد آن با خطوط بیضی مختلف که یادآور توپ راگبی است باعث می شود که مشتریان از بودن در رستوران بسیار راحت و خوشحال باشند. سوراخ های بیضوی در بازوها توسط قطعات چوبی قالب ساخته شده است که مردم از نوازش لذت می برند. صندلی در رنگهای روشن و متنوعی وجود دارد که باعث می شود ترکیب یک مجموعه کروماتیک شخصی تنظیم شود

نام پروژه : Ami, نام طراحان : Patrick Sarran, نام مشتری : QUISO SARL.

Ami صندلی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.