مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ آویز

Vector equilibrium

لامپ آویز وکتور تعادل یک نور آویز و مدولار با سیستم قرقره ای است. درخشندگی با مدولاسیون قابل کنترل است. گلدان شیشه ای کروی که به عنوان تعادل عمل می کند ممکن است دارای عناصر تزئینی مختلف باشد. در شکل مستقر در این طرح به یک مکعب تبدیل می شود. با عقد قرارداد آن را به یخدان دریایی تبدیل می کند. در هر دو حالت ، لامپ در مرکز روشنایی قرار دارد و به نسبت های مناسبی اعطا می کند. روشنایی را می توان در یک بسته بندی هرمی ارسال کرد.

نام پروژه : Vector equilibrium, نام طراحان : Nicolas Brevers,, نام مشتری : Gobo.

Vector equilibrium لامپ آویز

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.