مجله طراحی
مجله طراحی
فروشگاه

Munige

فروشگاه از قسمت بیرونی و داخلی از طریق کل ساختمان مملو از مواد بتونی مانند است که با رنگهای سیاه ، سفید و چند رنگ چوبی تکمیل شده و در کنار هم یک لحن خنک ایجاد می کند. راه پله در مرکز فضا به نقش اصلی تبدیل می شود ، انواع اشکال تاشو زاویه دار دقیقاً مانند مخروطی است که کل طبقه دوم را پشتیبانی می کند ، و در طبقه همکف با یک سکوی گسترده بپیوندید. فضا مانند بخشی کاملاً است.

نام پروژه : Munige, نام طراحان : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, نام مشتری : B.P.S design.

Munige فروشگاه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.