مجله طراحی
مجله طراحی
نصب هنر تعاملی

Pulse Pavilion

نصب هنر تعاملی Pulse Pavilion نصب تعاملی است که نور ، رنگ ، حرکت و صدا را در یک تجربه چند حسی متحد می کند. در قسمت بیرونی آن یک جعبه سیاه ساده است ، اما قدم به قدم ، یکی از این توهم غوطه ور می شود که چراغ های led ، صدای ضربان دار و گرافیک پر جنب و جوش با هم ایجاد می شوند. هویت نمایشگاهی رنگارنگ با استفاده از گرافیکی از داخل غرفه و یک قلم طراحی شده سفارشی ، در روح غرفه ایجاد می شود.

نام پروژه : Pulse Pavilion, نام طراحان : József Gergely Kiss, نام مشتری : KJG Design.

Pulse Pavilion نصب هنر تعاملی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.