مجله طراحی
مجله طراحی
فروشگاه لباس کودکان

PomPom

فروشگاه لباس کودکان درک قطعات و کل به هندسه ، به راحتی قابل شناسایی است و تأکید بر محصولات برای فروش دارد. مشکلات در عمل خلاق توسط یک پرتو بزرگ که فضای را شکسته بود ، در حال حاضر با ابعاد کوچک ، افزایش یافته است. گزینه ای برای شیب سقف ، داشتن اقدامات مرجع پنجره مغازه ، تیر و پشت فروشگاه ، شروع قرعه کشی به بقیه برنامه بود؛ تیراژ ، نمایشگاه ، پیشخوان خدمات ، کمد و انبار. رنگ خنثی بر فضا مسلط است ، با رنگ های قوی که فضا را نشانه گذاری و سازماندهی می کنند ، علامت گذاری می شود.

نام پروژه : PomPom, نام طراحان : Albertina Oliveira, نام مشتری : Albertina Oliveira - Arquitectura Unipessoal Lda.

PomPom فروشگاه لباس کودکان

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.