مجله طراحی
مجله طراحی
عینک آب و روح

Primeval Expressions

عینک آب و روح شیشه های کریستالی به شکل تخم مرغ با یک برش شیب دار. یک قطره ساده از مایع زجاجیه ، یک لنز طبیعی ، که در عینک های کریستالی پر جنب و جوش قرار گرفته است که با خوشحالی بر گرد بودن آنها می چرخد ، ضمن حفظ ثبات خود از طریق چیدمان متفکر مواد. لرزیدن آنها فضایی آرام و سرگرم کننده را ایجاد می کند. در هنگام نگه داشتن لیوان ، شیشه ها به طرز کاملاً متناسب با کف کف می شوند. در همزیستی با ساحل های دست ساز ساخته شده از چوب گردو یا زایلیت - چوب های باستانی. تکمیل شده توسط سینی های گردوی بیضی شکل برای سه یا ده لیوان و یک سینی مخصوص غذا با انگشت. سینی ها به دلیل شکل بیضوی صاف و قابل چرخش قابل چرخش هستند.

نام پروژه : Primeval Expressions, نام طراحان : Mateja Krasovec Pogorelcnik, نام مشتری : Stories Design.

Primeval Expressions عینک آب و روح

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.