مجله طراحی
مجله طراحی
عینک آب و روح

Primeval Expressions

عینک آب و روح شیشه های کریستالی به شکل تخم مرغ با یک برش شیب دار. یک قطره ساده از مایع زجاجیه ، یک لنز طبیعی ، که در عینک های کریستالی پر جنب و جوش قرار گرفته است که با خوشحالی بر گرد بودن آنها می چرخد ، ضمن حفظ ثبات خود از طریق چیدمان متفکر مواد. لرزیدن آنها فضایی آرام و سرگرم کننده را ایجاد می کند. در هنگام نگه داشتن لیوان ، شیشه ها به طرز کاملاً متناسب با کف کف می شوند. در همزیستی با ساحل های دست ساز ساخته شده از چوب گردو یا زایلیت - چوب های باستانی. تکمیل شده توسط سینی های گردوی بیضی شکل برای سه یا ده لیوان و یک سینی مخصوص غذا با انگشت. سینی ها به دلیل شکل بیضوی صاف و قابل چرخش قابل چرخش هستند.

نام پروژه : Primeval Expressions, نام طراحان : Mateja Krasovec Pogorelcnik, نام مشتری : Stories Design.

Primeval Expressions عینک آب و روح

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.